Щасливий понеділок - HAPPY MONDAY

Друзі!
На Ваші численні прохання "Акватех" продовжує акцію - HAPPY MONDAY.

Зробимо Ваш понеділок легким і беззіботним, подаруємо вам прекрасне почуття свободи від побутових проблем.

Починайте понеділок з новими силами та гарним настроєм, а всі питання щодо вашого гардеробу та речей ми візьмемо на себе. Акватех забезпечить вам ефектний і охайний зовнішній вигляд. З нами ви витратите мінімум часу на домашні речі пов'язані з сортуванням, стрикою, прасуванням і сушінням речей.

Акватех. ЧИСТИМО РЕЧІ - ЗБЕРІГАЄМО ЧАС.

Акція «HAPPY MONDAY - 20% знижка».
Період дії безстроковий, на розсуд адміністрації "Акватех"
Акція діє у всіх пунктах та фабриках мережі, крім пунктів ательє "АГЛАЯ" вул. Сегедська, 11 і Суднобудівна, 11; Супермаркет "ТОЧКА", вул. Адміральський проспект, 31.

Вартість акції не підсумовується з іншими знижками та дисконтами за картками. Акція не поширюється на чищення килимів. Акція поширюється на весь асортимент, за винятком: швейні та ремонтні роботи, термінові послуги, обробку складного асортименту (складний асортимент - вироби, виготовлені з натурального шовку, льону, оксамиту, велюру, а також з елементами оздоблення у вигляді воланів, жабо, рюшів, кругових складок (в т.ч. пліссе), з комбінованих тканин, з декором.Декор - вставки зі шкіри, замші, хутра; обробка стразами, паєтками, бісером, вишивкою).

Найзручніша пральня та хімчистка Заповніть форму і ми вам передзвонимо